Jednostki  centralne  CSM  RADEXCentralne Stacje Mycia - CS 3/250, CS 5/250 i CS 5/250

Stacja centralna systemu mycia ciśnieniowego produkowana przez firmę Radex jest używana do podniesienia ciśnienia wody i wykonywania wszystkich czynności higienizacyjnych: płukania, nakładania piany i dezynfekcji.
  • Stacja centralna połączona jest instalacją rurową z współpracującymi satelitarnymi stacjami mycia lub punktami płukania i może być instalowana bezpośrednio w obszarach produkcyjnych.
  • Nowoczesna i funkcjonalna konstrukcja oraz zastosowane najwyższej jakości materiały zapewniają wygodę obsługi, łatwość w serwisowaniu i długotrwałą, bezawaryjną pracę.
  • Odśrodkowa pompa ciśnieniowa zastosowana w stacji centralnej, wykonana z materiału odpornego na korozję, smarowana jest przepływającą wodą i nie wymaga regularnego serwisu.
  • Dobór określonego typu stacji centralnej związany jest z potrzebami obszarów obsługiwanych jednocześnie z nią współpracujących.
  • Stacja centralna może być zasilana zimną lub ciepłą wodą.
Dane techniczne    stacji mycia CS/250


min. ciśnienie wody na wejściu 1,5 bar
max. ciśnienie wody na wyjściu 25 bar
max. temperatura wody na wejściu 70oC
min. ciśnienie powietrza na wejściu 4 bar
max. ciśnienie powietrza na wejściu 10 bar
min. zapotrzebowanie powietrza 150 l/min
zużycie wody w czasie pianowania 6-8 l/min
max. długość węża 30 m

Jednostki Pompowe JPR 3/250, 5/250 i 8/250
Jednostka pompowa systemu mycia ciśnieniowego produkowana przez Radex jest używana do podniesienia ciśnienia wody, współpracuje ze stacjami mycia lub punktami płukania.
Nowoczesna i funkcjonalna konstrukcja oraz zastosowane najwyższej jakości materiały zapewniają wygodę obsługi, łatwość w serwisowaniu i długotrwałą, bezawaryjną pracę. Odśrodkowa pompa ciśnieniowa zastosowana w jednostce pompowej, wykonana z materiału odpornego na korozję, smarowana jest przepływającą wodą i nie wymaga regularnego serwisu.
Dobór określonego typu jednostki pompowej związany jest z potrzebami obszarów obsługiwanych jednocześnie z nią współpracujących.
Jednostka pompowa może być zasilana zimną lub ciepłą wodą.

Dane techniczne jednostki pompowej


min. ciśnienie wody na wejściu 1,5 bar
max. ciśnienie wody na wyjściu 25 bar
max. temperatura wody na wejściu 70'C
powrót

Lista ofertowa urządzeń (do druku) win.zip
do str. głównej

DEMI-CHEM PHU, Warszawa - tel/fax (22)-844-19-31, tel. kom. 0602-786-373
e-mail: demichem@go2.pl   lub demichem@o2.pl