Dyfuzory Hygiasept® do zamgławiania pomieszczeń


INFORMACJE O METODZIE
 • Dyfuzory francuskiego systemu Hygiasept® wykorzystują do dezynfekcji nową, niezwykle skuteczną metodę mikrodyfuzji, która polega na nasyceniu powietrza w dezynfekowanym pomieszczeniu aktywną "mgłą" preparatu chemicznego rozpylonego na mikrocząstki (ok. 32 µm). Rozpylając przy pomocy specjalnego mikrodyfuzora odpowiednie preparaty można przeprowadzać także dezinsekcję pomieszczeń lub ich dezodoryzację.
 • Metodę zamgławiania Hygiasept® charakteryzuje skuteczność, oszczędność (zużycie 3-8 ml preparatu na 1 m3, koszt dezynfekcji już od 0,24 zł/m3) i prostota obsługi urządzeń.
 • Dezynfekcja powierzchni w pomieszczeniu oraz znajdującego się w nim powietrza następuje przez naniesienie cienkiej warstwy środka dezynfekującego. Dotyczy to również powierzchni niedostępnych przy konwencjonalnym czyszczeniu jak: sufity, zasłony, systemy oświetlenia czy szyby wentylacyjne.
 • Każdy mikroorganizm zostaje "zanurzony" w warstwie środka biologicznie czynnego na tyle grubej, by zapewnić jego zniszczenie. Odbywa się to bez widocznego zmoczenia, plamienia ani tym bardziej zniszczenia dezynfekowanych powierzchni (z metali, drewna, papieru, tworzyw, tkanin itp).
 • Na system Hygiasept® składają się trzy profesjonalne dyfuzory do trzech typów zastosowań oraz trzy grupy płynów: dezynfekujące, dezodoryzujące i insektobójcze. Zapraszamy do zapoznania się z systemem.
 • Przez zaznaczenie NAZWY lub rysunku urządzenia, czy też NAZWY preparatu chemicznego otworzymy kartę ze szczegółową informacją.
 • Pobierz .
 • DYFUZORY PROFESJONALNE PREPARATY CHEMICZNE
  Ecosept - ekonomiczny
  ECOSEPT® - EKONOMICZNY
  Małe urządzenie, które pozwala na zamgławianie pomieszczenia bez interwencji operatora. Po prostu ustaw czas pracy i pozwól maszynie pracować !
  Dane techniczne:
  kompresor: 230 V, 50-60 Hz, 120 W, 3,5 bar, 66 dB
  programator: elektroniczny, cyfrowy - czas i objetość
  wymiary: 42 x 28,5 x 25,5 cm; masa: 7,6 kg

  dezynfekcja - trzy rodzaje środków dezynfekujących do zamgławiania, które szybko i skutecznie działają na bakterie, wirusy i grzyby:
  HYGIASEPTYL SPRAY zawiera alkohol izopropylowy i czwartorzędową sol amoniową. Do dezynfekcji pomieszczeń, miejsc trudnodostępnych, powierzchni urządzeń i sprzętów. Stosowanie w obiektach służby zdrowia i użyteczności publicznej, także do dezynfekcji pojazdów.
  HYGIASEPTYL SPRAY PLUS zawiera kwas nadoctowy i nadtlenek wodoru. Do dezynfekcji pomieszczeń wymagających najwyższego poziomu czystości jak bloki operacyjne, gabinety zabiegowe, weterynaryjne, laboratoria. Zastosowanie uniwersalne.
  HYGIASEPTYL SPRAY dla przem. spożywczego zawiera alkohol izopropylowy i chlorek didecyloamoniowy. Dezynfekcja w produkcji i transporcie żywności, w kuchniach, magazynach i chłodniach.
  Easysept - uniwersalny
  EASYSEPT® - UNIWERSALNY
  Wyposażony w dyszę na giętkim wężu, co pozwala dezynfekować małe objętości lub wybrane powierzchnie (samochody, stoły zabiegowe, urządzenia).
  Dane techniczne:
  kompresor: 230 V, 50-60 Hz, 120 W, 3,5 bar, 66 dB
  programator: elektroniczny, cyfrowy - czas i objetość
  wymiary: 42 x 28,5 x 25,5 cm; masa: 7,6 kg

  dezodoryzacja
  HYGIASEPTYL DMO zawiera etanol, środek dezodoryzujący, zapach lawendy. Przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych i uporczywych zapachów poprzez rozpylenie aktywnej mgły. Daje długotrwały efekt świeżości. Stosowanie w obiektach publicznych, hotelowych, sportowych, pojazdach komunikacji zbiorowej.

  Technisept DH2002 - przemysłowy
  TECHNISEPT® - PRZEMYSŁOWY
  Umożliwia pracę na znacznych przestrzeniach. Kółka ułatwiają przemieszczanie. Najlepszy wybór dla profesjonalnych serwisów technicznych.
  Dane techniczne:
  kompresor: 230 V, 50-60 Hz, 600 W, 7 bar, 66 dB
  programator: elektroniczny, cyfrowy - czas i objetość
  wymiary: 48,5 x 33,5 x 44,5 cm; masa: 26,0 kg

  dezinsekcja
  HYGIASEPTYL INSEKTOBÓJCZY zawiera mieszaninę permetryny i bioaletryny synergizowaną piperonylobutoksydem. Do niszczenia metodą mikrorozpylania zarówno insektów kroczacych jak i latających (m.inn. pcheł, pluskiew, karaluchów, much i wszy). Może być używany w każdym miejscu. Słaba toksyczność dla ludzi i zwierząt ciepłokrwistych.

  do str. głównej


  DEMI-CHEM PHU    tel/fax 022-844-19-31, tel. kom. 0602-786-373
  e-mail: biuro@demichem.hg.pl   lub   demichem@go2.pl