animowane logo

 • DEMI-CHEM jest prywatną firmą handlowo-usługową istniejącą od 1992 roku. Założycielem firmy jest mgr inż. Andrzej Wacław Dereziński - technolog chemik i ekonomista. Rodzinne tradycje kontynuuje żona Marzenna Derezińska.
  Naszą specjalizacją jest handel hurtowy - dystrybucja, kompletacja dostaw i doradztwo w dziedzinie kompleksowego zapewnienia higieny w przemyśle, handlu, hotelarstwie i gastronomii, placówkach służby zdrowia i innych dziedzinach. Oferowane artykuły dostarczamy po cenach producentów, bądź wyłącznych importerów. Oferta obejmuje kompleksowo podstawowy asortyment towarów dla zapewnienia czystości i higieny.

 • Działy chemii przemysłowej i chemii gospodarczej to łacznie kilkaset profesjonalnych preparatów do mycia, czyszczenia, dezyfekcji, higieny osobistej personelu oraz do celów specjalistycznych - krajowych i z importu. Część preparatów jest produkowana specjalnie dla DEMI-CHEM według naszej koncepcji recepturowej, w tym pod naszą własną marką LUX-System (Luxanol, Luxasol, Multilux, Lubralux).

 • Urządzenia techniczne produkcji krajowej i zagranicznej umożliwiają mycie, dezynfekcję oraz inne czynności specjalistyczne jak kontrola procesów i dozowanie mediów chemicznych. W tym dziale prezentujemy także szeroki zestaw profesjonalnych maszyn do sprzątania pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i biurowych jak myjki wysokociśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe.

 • Sprzęt i akcesoria do mycia i sprzątania jak - szczotki, mopy, szufelki - posiada stosowne atesty i dostosowany jest do wymogów HACCP

 • Ochrony i odzież jednorazowa to czepki, maski, zarękawki, rękawice, ochraniacze na buty, fartuchy, kombinezony między innymi dla przemysłu spożywczego i służby zdrowia (ze stosownymi atestami).

 • Profesjonalne czyściwa i artykuły higieniczne z renomowanej firmy Kimberly Clark Professional jak papier toaletowy, ręczniki jednorazowe, mydła i odświeżacze powietrza wysokiej jakości.

  Zapraszamy do współpracy

 • do str. głównej

  DEMI-CHEM PHU , Warszawa   tel 022-844-19-31, tel. kom. 0602-786-373
  e-mail: biuro@demichem.hg.pl lub demichem@go2.pl