Pompki  automatyczne  ( niskociśnieniowe  ,  dozujące )


Pompki dozujące

niskociśnieniowe z importu, od renomowanych producentów jak Grundfos i ProMinent - umożliwiają precyzyjne i oszczędne dozowanie środków myjących, myjąco-dezynfekujących oraz dezynfekujących bezpośrednio do urządzeń technologicznych.

Informacje techniczne
Do dozowania oferowanych przez nas preparatów rekomendujemy pompki membranowe z głowicami z tworzyw sztucznych, odpornych na czynniki chemiczne: kwasy, alkalia i środki utleniające.
Dozowanie następuje wskutek impulsowego odkształcania membrany dozującej w głowicy, przy czym powstająca różnica ciśnień między stroną ssania, przestrzenią głowicy dozującej i strona tłoczenia jest efektem pracy samoczynnie działających zaworów.
Pompki mogą posiadać opcję samoodpowietrzania - to znaczy samoczynnie zasysać i odprowadzać zawarte w cieczy powietrze, względnie usuwać wytwarzające się podczas pracy gazy.


Zastosowanie
Zastosowanie automatycznego dozowania zapewnia podawanie środków chemicznych do urządzeń z wydajnością - w zależności od typu pompki - od 0,1 litra do około 20 litrów na godzinę.
Takie dozowanie jest szczególnie celowe zwłaszcza w następujących urządzeniach technologicznych:
  •    myjniach butelek i skrzynek (dodatki do ługu, środki zmiękczające wodę, dezynfekanty),
  •    pasteryzatorach (środki do neutralizacji odczynu alkalicznego i środki przeciwglonowe),
  •    automatycznych systemach mycia (w tym CIP),
  •    oraz wszystkich innych - w których celowe jest dozowanie ciągłe minimalnych ilości preparatu specjalistycznego.
  •    Producenci udzielają 12-miesięczną gwarancję.

Pompka Gamma/L - ProMinent          Pompka dozująca Grundfos

Ceny:
Ceny netto pompek - wahają się od około 1300-1400 zł/szt dla najmniejszych do około 3500-4000 zł/szt dla największych (przy kursie ok. 4,00 zł/eur). Dokładna wycena zależy m. inn. od typu pompy, wyposażenia w   elementy dodatkowe  jak: zawory, lance, węże do ssania i tłoczenia, przewód do sterowania, a także opcji samoodpowietrzania itp. oraz od aktualnego kursu euro w NBP. Dostawa jest realizowana wysyłką drobnicową poprzez spedytora - na koszt klienta.

do str. głównej


DEMI-CHEM PHU    tel/fax 0-prefiks-22-844-19-31, tel. kom. 0602-786-373
e-mail: demichem@go2.pl