Smary dla przemysłu spożywczego - referencje
Oferta smarów JAX    Technologia JAX    Dobór smarów    Przykłady stosowania   Referencje

DOŚWIADCZENIE
Firma Behnke Lubricants Inc - JAX, z Menomonee Falls, WI, USA jest liderem w technologii i innowacjach systemów smarowania maszyn i urządzeń przetwórczych dla przemysłu spożywczego. Od 1960 roku rozpoczęła produkcję specjalnych smarów dla przemysłu spożywczego i browarnictwa pod marką JAX. W połowie lat dziewięćdziesiątych do produkowanych smarów spożywczych FG - klasy NSF H1 firma zastosowała unikalny system antymikrobiologiczny MICRONOX®. Aktualnie firma posiada ponad 150 zarejestrowanych i dopuszczonych do obrotu produktów dla przemysłu spozywczego. Są to między innymi:
  • JAX Poly-Guard FG - nowe rozwiązanie smaru z ochroną antymikrobiologiczną
  • JAX Unitran FG - pierwszy w pełni dostosowany olej hydrauliczny
  • JAX Pyro-Kote seria olejów proacujących w wysokich temperaturach
  • JAX Halo-Guard FG smary spożywcze zapewniające ochronę antykorozyjną i wytrzymujące ekstremalne ciśnienia
  • poza smarami spożywczymi JAX oferuje także szeroką gamę smarów przemysłowych
UŻYTKOWNICY
smary spożywcze JAX są szeroko stosowane w światowym przemyśle spożywczym przez producentów przetworów mięsnych i rybnych, mlecznych, owocowo-warzywnych, sosów i przypraw, napojów, wód mineralnych i piwa, słodyczy i czekolady, w piekarnictwie i wielu innych dziedzinach.

Jest prawdopodobne, że każdy ze 100 największych światowych przetwórców żywności miał doświadczenie ze smarami spożywczymi JAX, a wielu z nich stosuje je stale. Proponujemy zapoznać się z kolekcją logo firm z USA i Kanady oraz innych krajów, które używają smarów JAX. Znajdziemy tam między innymi takich producentów jak:
Coca Cola, Pepsi, Perrier, Gerber, Heinz, Bayer, Maxwell House, Lipton i Frito Lay - znane również na rynku polskim. Każdy przyzna, że jest to lista imponująca.           do dz. "Smary przemysłowe"                                           str. główna   do str. głównej


DEMI-CHEM PHU , Warszawa   tel 22-844-19-31, tel. kom. 602-786-373
e-mail: biuro@demichem.hg.pl lub demichem@go2.pl